Отримайте безкоштовну консультацію

  Головна - Типи робіт - Система Краксен

  Альпійська сінна лазня (Краксен)

  Трав’яна лазня Краксен – це процедура із застосуванням теплого трав’яного (сінного) пара, яке огортає область спини, попереку і плечового пояса. Це кабінки, де розташовані підігріваються ергономічні сидіння, вмонтований парогенератор, за гратчастої спинкою сидінь спеціальна ніша для сіна або трави (наприклад: полин, меліса, таволга, ромашка). Пар в альпійській лазні проходить з боків ніш і, головним чином, в області спини і плечей людини. Краксен простий у використанні. Устаткування вмикається і вимикається завдяки автоматичним датчикам, нішу заповнюють сіном або лікувальними травами з бажаними добавками, і за допомогою пари і підвищеної температури воно нагрівається, виділяє благотворні пари.

  Корпус і підігріваються ергономічні сидіння можуть бути виконані з кераміки ручної роботи. Кожне окреме місце являє собою піч з сіном, розміщеним за спиною відвідувача, в пічної ніші. Це стилізація так званої, «KRAXE» – традиційної корзини, яка до сих пір використовується фермерами для перенесення на спині альпійської свіжоскошеної трави з гірських лугів в долину.
  Такий «KRAXE» запобігає безпосередній контакт відвідувача з травами, розміщеними в пічної ніші, і тому немає необхідності замінювати сіно після кожної процедури. На додаток кожен відвідувач отримує пакет з сіном, який використовується як подушка для сидіння. Товщина такої подушки 30-40 сантиметрів. Для повноцінного впливу трав’яного пара на відвідувача передбачена спеціальна простирадло з натурального матеріалу. У поєднанні з нагрівається сидінням пакет з сіном має сприятливий вплив на область спини, плечового пояса. Проходячи через сіно або лікувальні трави пар насичується лікувальними речовинами і ароматами і м’яко зігріває. В середньому процедура триває 25-30 хвилин. Баня Краксен не розрахована на високі температури, нагрівання відбувається потроху, м’яко. Температура повітря не вище 55 ° С, вологість не більше 60%.

  Альпійська сінна лазня дозволяється навіть людям, які мають проблеми з серцем і гіпертонію. Краксен надає цілющий вплив на організм, нервову систему людини, активізує роботу головного мозку. Температура сприяє потовиділенню, що допомагає вивести з організму токсини, шлаки, зайву рідину. Сінна лазня буде корисна людям, які хочуть схуднути, так як вона допомагає природно і м’яко прибрати зайву вагу.

  Баня Краксен допомагає в лікуванні дихальних і шкірних хвороб, прискорює обмін речовин, покращує кровообіг і регулює сон. Також набирає популярність підвищення працездатності за допомогою додавання спеціальних трав в альпійську баню.
  Компанія Helo Spa займається проектуванням і реалізацією трав’яних лазень Краксен в Києві і по території України.

   Дізнайтеся точну ціну і терміни

   Надішліть нам планування об'єкта і
   дізнайтеся вартість протягом робочого дня