Отримайте безкоштовну консультацію

  Головна - Типи робіт - Соляна кімната

  Будівництво соляної кімнати – інвестиція в здоров’я

  Галотерапія (або лікування сіллю) – давно відома лікувальна процедура. У XIX столітті помітили, що у співробітників соляних шахт і градирні немає проблем з органами дихання. Пізніше, провівши експеримент, прийшли до висновку, що солоне повітря сприятливо впливає на організм. Однак, доступна така процедура була не всім, адже таких шахт в світі мало, а безпечних для постійного перебування людей – і того менше. Все змінилося лише після появи в санаторіях і СПА-готелях соляних кімнат. Компанія Helo Spa, яка понад 26 років працює в wellness-індустрії, володіє всім необхідним для будівництва соляних кімнат будь-якого рівня складності.

  Як виглядає та влаштована соляна кімната під ключ?

  Соляна кімната – це простір, в якому штучно відтворюється унікальний мікроклімат соляних печер: поверхні облицьовані блоками солі, а в повітряний простір постійно виділяються розріджені іонізовані мікрочастинки. Для розпилення цих частинок використовується інабулайзер: спеціальна установка, яка безперервно виділяє дуже дрібні, насичені іонами частки солі. Без неї соляна кімната – просто звичайне приміщення, покрите соляними блоками, в якому потрібно просидіти не один день, щоб помітити якісь поліпшення в стані здоров’я.

  Строительство соляной комнаты фото

  Чому вам варто побудувати соляну кімнату?

  Більшість поверхонь кімнат, які будує наша компанія, покриті сіллю, тому на них не розвиваються бактерії. У повітрі вони теж швидко гинуть завдяки методу сухого розпилення соляного аерозолю – немає вологи, а, отже, і умов для розвитку хвороботворної мікрофлори. Будівництво соляної кімнати не вимагає окремо стоїть приміщення:

  1.  1. Немає проблем з надлишкової вологи;
  2.  2. Розмір кімнати ніяк не впливає на її ефективність.

  Процедуры в галокомнате фото
  Навіть у відносно невеликій кімнаті наші фахівці можуть спроектувати і виконати будівництво соляного гроту, відвідування якого показано практично всім в силу унікального по силі і широті лікувального впливу. Тому що тут:

  1. 1. Ваші легені очищаються від накопиченого в них пилу, алергенів і хвороботворних мікроорганізмів.
  2. 2. Знезаражуються органи дихання – полегшується стан при аденоїдах, захворюваннях горла, мигдалин, гайморових, лобних пазух та ін.
  3. 3. Зміцнюється імунітет, помітно знижується частота виникнення ГРВІ.
  4. 4. Скорочується кількість алергічних нападів при бронхіальній астмі, алергічного риніту, полінозу, кон’юнктивіті та ін.
  5. 5. Поліпшується стан шкіри – скорочується секреція шкірного сала, гояться запальні моменти, зникає акне.
  6. 6. Розслабляється нервова система, зникають наслідки стресів, неврозів.

  Соляная комната под ключ фото

  Навіть декількох відвідувань соляної кімнати досить, щоб відчути прилив сил і нових ідей, помітити поліпшення якості сну, оцінити відмінний стан шкіри і відчути, що таке – дихати на повні груди у всіх сенсах цього слова.
  Хочете, щоб ця концентрована користь завжди була доступна вашій родині або відвідувачам вашого центру або салону? Звертайтеся в компанію Helo Spa – підрядника з величезним досвідом на ринку послуг для краси та здоров’я.

  Отделка соляной комнаты фото
  Чому цю непросту задачу варто довірити Helo Spa?
  Саме тому, що вона непроста, а ми – маємо ряд переваг:

  1. 1. Понад 26 років працюємо на ринку wellness-послуг. Накопичили унікальні знання, досвід і технічні напрацювання. У нас можна замовити соляну кімнату під ключ будь-якої складності.
  2. 2. Надаємо гарантію на обладнання та роботи. Настільки впевнені в якості своєї роботи, що не боїмося говорити про це вголос (і писати).
  3. 3. Величезне портфоліо виконаних робіт. На нашому рахунку – будівництво десятків соляних печер для приватних і комерційних замовників, кожною з яких ми по-справжньому пишаємося.

  Компанія Helo Spa зробила великий внесок в здоров’я українців, адже ми вели будівництво соляних кімнат в Києві і інших містах України. Якщо і Ви хочете отримати соляну кімнату під ключ професійного рівня, до роботи якої не буде претензій, звертайтеся! Неважливо, в якому місті Ви знаходитесь, із задоволенням проконсультуємо з усіх питань, спроектуємо соляну кімнату і розрахуємо її вартість (вона завжди розраховується індивідуально відповідно до запитів клієнта). Після – втілимо в життя і подаруємо справжні «двері в здоров’я»!

   Дізнайтеся точну ціну і терміни

   Надішліть нам планування об'єкта і
   дізнайтеся вартість протягом робочого дня