Отримайте безкоштовну консультацію

  Головна - Типи робіт - Руська банна піч

  Банна піч із талькохлориту

  Руська банна піч “по сірому” об’єднує в собі усі принади традиційної руської банної печі і печі “по чорному” без їх недоліків. З топки дим проходить через камені і нагріває їх. Після цього він проходить  в димар. Після закінчення процесу топки димар закривається і на нагріті камені можна підливати воду. Такий метод залишає аромат диму в лазні, але не коптить полиці, як в лазні “по чорному”. Звідси і назва “Баня по сірому”.

   

  Можна сказати, що ця піч – для справжнього професіонала банної справи, який любить паритися довго. Унікальні теплові властивості мильного каменю – талькохлориту – дозволяють печі утримувати тепло в два рази довше за цегляну піч, не кажучи вже про неповторну атмосферу комфорту і краси, яку може створити тільки натуральний камінь.

  Побудовані нашими фахівцями печі бувають двох варіантів – для професійного і домашнього використання. Для справжніх цінителів є варіант, виконаний повністю з талькохлорита (до 4500 кг). Враховуючи також те, що вага цієї печі досить велика, ми рекомендуємо її для великих лазень об’ємом 35-50 куб.м. Усі вищевказані властивості роблять цю піч унікальною пропозицією для справжніх любителів паритися в лазні. Ми забезпечуємо постачання і монтаж банних пічок “по сірому” – по Вашому замовленню.

   Дізнайтеся точну ціну і терміни

   Надішліть нам планування об'єкта і
   дізнайтеся вартість протягом робочого дня