Отримайте безкоштовну консультацію

  Головна - Типи робіт - Морський клімат

  Морський Клімат

  Пристрій “Морський Клімат” забезпечує постачання негативно заряджених іонів, соляного туману і кисню. Не потрібні балони для кисню – витяг повітря робиться з приміщення і переробляється в чистий 97% кисень за технологією, розробленою для космічного апарату Apollo 13. Вдихання іонізованого кисню покращує і збільшує насичення крові киснем до оптимального рівня. Органи людини зможуть краще функціонувати – отже, клітинний метаболізм і вироблення енергії будуть ефективнішими. Покращується загальне самопочуття людини.

   

  Іонізований кисень здійснює позитивний вплив на весь організм людини. З “Морським Кліматом” немає необхідності використовувати кисневу маску, оскільки кисень поступає безпосередньо в приміщення, а шкіра стає своєрідним органом дихання.

  Для профілактики і відновлення організму прилад нового покоління “Морський клімат” можна використовувати щодня. Іонізований кисень допоможе відновити внутрішній баланс, який нині із-за різних негативних дій знаходиться під загрозою.Морской климат для спа фото

   

  Соляний туман, що виробляється в “Морському кліматі”, надходить в приміщення, побудоване нашими фахівцями і розпилюється там. Завдяки дрібним розмірам часточок, туман проникає навіть в крихітні відгалуження легенів. Оскільки вміст солі в морській воді вищий, ніж в клітинах, внаслідок осмосу вода виділяється з клітин. Це у свою чергу значно збільшує потік повітря, таким чином, полегшуючи проникнення іонізованого кисню в дихальну систему. Наша компанія продає і встановлює обладнання “Морський клімат”.

   Дізнайтеся точну ціну і терміни

   Надішліть нам планування об'єкта і
   дізнайтеся вартість протягом робочого дня