Отримайте безкоштовну консультацію

  Головна - Типи робіт - Хамам або турецька лазня

  Турецький хамам: спроектуємо і побудуємо вашу мрію

  Імовірно, ви колись побували в справжній турецькій лазні, вважаєте це відвідування найкращим релаксаційним досвідом у своєму житті, але вважаєте, що будівництво хамаму під ключ у власному будинку – завдання надто затратне, клопітне і тривале? Мабуть, якщо затівати будівництво турецького хамаму, здатного вмістити півсотні людей, то так і буде. Але проектування та будівництво хамаму більш скромних розмірів забирає не так багато часу за умови співпраці з компанією, що володіє необхідними ресурсами (професійні кадри, розуміння специфіки будівництва подібних приміщень, перевірені постачальники). Все перераховане на 100% характеризує компанію Helo Spa, яка понад 26 років працює в wellness-індустрії і побудувала більше сотні хамамів у всіх регіонах України і не тільки.

   

  Хамам под ключ фото

  Як влаштовано хамам

  Хамам в приватному будинку нічим не відрізняється від класичної турецької парної де-небудь в Анталії:

  • в ньому підтримується від 60 до 90% рівень вологості;

  • температура приємна і стабільна, без різких стрибків – в межах 35-40 ° C;

  • пар і температура розподіляються рівномірно, тому всі лавки знаходяться на одному рівні;

  • для створення певного мікроклімату і підтримки комфортної температури при будівництві турецької лазні використовують щільні натуральні матеріали, які добре акумулюють тепло – кераміку, мармур, мозаїку;

  • стелю приміщення, де розміщений хамам, повинен бути склепінною, щоб конденсат, що осідає на стелі, не потрапляв на людей, а плавно стікав вниз.

  При будівництві громадської турецької лазні необхідно облаштувати кілька обов’язкових приміщень: роздягальні (джамекян), парну (харарет) і кімнату відпочинку (согуклюк). Центральний елемент – масажний стіл, без якого хамам не хамам, а звичайнісінька сауна. Адже перебування в хамамі обов’язково супроводжується кількома типами масажів.

  Массажный стол в центре хамама

   

  Щоб побудувати турецьку лазню під ключ, в якій будуть реалізовані всі перераховані особливості, необхідно мати чималу практичним досвідом. Адже крім красивого фасаду важливо передбачити ряд технічних нюансів: підібрати спеціальне обладнання, встановити і налаштувати його, облаштувати систему вентиляції для вологих приміщень, подбати про гідроізоляцію, підібрати оздоблювальні матеріали.

  Будівництво хамаму – довіртесь професіоналам

  Перефразовуючи відомий вислів, можна сміливо стверджувати, що хамам – справа тонка. Тут не існує моментів, якими можна знехтувати, адже плата за неуважність – це проблеми з вологістю, температурним режимом, вентиляцією, грибковою флорою. Тому при виборі компанії не варто ставити на перше місце вартість будівництва хамаму: домогтися суттєвої економії не вийде, а хамам із заповітного місця відпочинку може перетворитися на джерело постійних проблем. Краще віддати перевагу підряднику з авторитетом, досвідом і реальними гарантіями – компанії Helo Spa, лідеру національного wellness-ринку.

  Чому ми?

  Тому що у нас є ряд беззаперечних переваг:

  1. Компанія більше 26 років працює в одній і тій же ніші. Ми можемо не тільки побудувати турецький хамам під ключ, але також спроектувати і реалізувати сауну, лазню, комерційний і приватний SPA-комплекс.

  2. Більше сотні успішно втілених проектів приватних і комерційних об’єктів. Ми по-справжньому пишаємося тим, що нам довірили будівництво турецьких лазень і не тільки чудові SPA-комплекси «5 елемент» і «TSARSKY», готельні оператори Marriott Hotel Holding, Rezidor Hotel Group, Hyatt Hotels Corporation, девелопери KAN Development, TARYAN Group та інші.

  3. Співпрацюємо з комерційними організаціями та приватними особами. Ми з однаковим успіхом проведемо проектування хамаму і для будинку за містом, і для багатопрофільного оздоровчого центру.

  4. Працює команда. Ми вчасно здаємо об’єкти завдяки оптимізації внутрішніх процесів, злагодженій роботі команди кращих фахівців України.

  5. Даємо реальні гарантії. Ми повністю впевнені в якості роботи команди і своїх постачальників, тому надаємо на свої послуги максимально можливу гарантію.

  Ми пропонуємо проектування і будівництво хамаму під ключ клієнтам з будь-якого міста України. Ми успішно співпрацювали і співпрацюємо з клієнтами з Києва, Львова, Івано-Франківська, Одеси, Харкова, і будемо раді розширити географію задоволених клієнтів замовниками з інших міст України та світу.
  Ціна будівництва хамаму індивідуальна. Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом – ми обов’язково відповімо на всі питання, проконсультуємо і підготуємо пропозицію протягом робочого дня!

  Хамам фото

   Дізнайтеся точну ціну і терміни

   Надішліть нам планування об'єкта і
   дізнайтеся вартість протягом робочого дня