Отримайте безкоштовну консультацію

Головна - Типи робіт - Хамам або турецька лазня

Турецький хамам: спроектуємо і побудуємо вашу мрію

Імовірно, ви колись побували в справжній турецькій лазні, вважаєте це відвідування найкращим релаксаційним досвідом у своєму житті, але вважаєте, що будівництво хамаму під ключ у власному будинку – завдання надто затратне, клопітне і тривале? Мабуть, якщо затівати будівництво турецького хамаму, здатного вмістити півсотні людей, то так і буде. Але проектування та будівництво хамаму більш скромних розмірів забирає не так багато часу за умови співпраці з компанією, що володіє необхідними ресурсами (професійні кадри, розуміння специфіки будівництва подібних приміщень, перевірені постачальники). Все перераховане на 100% характеризує компанію Helo Spa, яка понад 26 років працює в wellness-індустрії і побудувала більше сотні хамамів у всіх регіонах України і не тільки.

 

Хамам под ключ фото

Як влаштовано хамам

Хамам в приватному будинку нічим не відрізняється від класичної турецької парної де-небудь в Анталії:

• в ньому підтримується від 60 до 90% рівень вологості;

• температура приємна і стабільна, без різких стрибків – в межах 35-40 ° C;

• пар і температура розподіляються рівномірно, тому всі лавки знаходяться на одному рівні;

• для створення певного мікроклімату і підтримки комфортної температури при будівництві турецької лазні використовують щільні натуральні матеріали, які добре акумулюють тепло – кераміку, мармур, мозаїку;

• стелю приміщення, де розміщений хамам, повинен бути склепінною, щоб конденсат, що осідає на стелі, не потрапляв на людей, а плавно стікав вниз.

При будівництві громадської турецької лазні необхідно облаштувати кілька обов’язкових приміщень: роздягальні (джамекян), парну (харарет) і кімнату відпочинку (согуклюк). Центральний елемент – масажний стіл, без якого хамам не хамам, а звичайнісінька сауна. Адже перебування в хамамі обов’язково супроводжується кількома типами масажів.

Массажный стол в центре хамама

 

Щоб побудувати турецьку лазню під ключ, в якій будуть реалізовані всі перераховані особливості, необхідно мати чималу практичним досвідом. Адже крім красивого фасаду важливо передбачити ряд технічних нюансів: підібрати спеціальне обладнання, встановити і налаштувати його, облаштувати систему вентиляції для вологих приміщень, подбати про гідроізоляцію, підібрати оздоблювальні матеріали.

Будівництво хамаму – довіртесь професіоналам

Перефразовуючи відомий вислів, можна сміливо стверджувати, що хамам – справа тонка. Тут не існує моментів, якими можна знехтувати, адже плата за неуважність – це проблеми з вологістю, температурним режимом, вентиляцією, грибковою флорою. Тому при виборі компанії не варто ставити на перше місце вартість будівництва хамаму: домогтися суттєвої економії не вийде, а хамам із заповітного місця відпочинку може перетворитися на джерело постійних проблем. Краще віддати перевагу підряднику з авторитетом, досвідом і реальними гарантіями – компанії Helo Spa, лідеру національного wellness-ринку.

Чому ми?

Тому що у нас є ряд беззаперечних переваг:

1. Компанія більше 26 років працює в одній і тій же ніші. Ми можемо не тільки побудувати турецький хамам під ключ, але також спроектувати і реалізувати сауну, лазню, комерційний і приватний SPA-комплекс.

2. Більше сотні успішно втілених проектів приватних і комерційних об’єктів. Ми по-справжньому пишаємося тим, що нам довірили будівництво турецьких лазень і не тільки чудові SPA-комплекси «5 елемент» і «TSARSKY», готельні оператори Marriott Hotel Holding, Rezidor Hotel Group, Hyatt Hotels Corporation, девелопери KAN Development, TARYAN Group та інші.

3. Співпрацюємо з комерційними організаціями та приватними особами. Ми з однаковим успіхом проведемо проектування хамаму і для будинку за містом, і для багатопрофільного оздоровчого центру.

4. Працює команда. Ми вчасно здаємо об’єкти завдяки оптимізації внутрішніх процесів, злагодженій роботі команди кращих фахівців України.

5. Даємо реальні гарантії. Ми повністю впевнені в якості роботи команди і своїх постачальників, тому надаємо на свої послуги максимально можливу гарантію.

Ми пропонуємо проектування і будівництво хамаму під ключ клієнтам з будь-якого міста України. Ми успішно співпрацювали і співпрацюємо з клієнтами з Києва, Львова, Івано-Франківська, Одеси, Харкова, і будемо раді розширити географію задоволених клієнтів замовниками з інших міст України та світу.
Ціна будівництва хамаму індивідуальна. Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом – ми обов’язково відповімо на всі питання, проконсультуємо і підготуємо пропозицію протягом робочого дня!

Хамам фото

Дізнайтеся точну ціну і терміни

Надішліть нам планування об'єкта і
дізнайтеся вартість протягом робочого дня