Отримайте безкоштовну консультацію

Головна - Типи робіт - Фінська сауна

Сауна під ключ

Фінська сауна – це лазня сухого жару, коли повітря в приміщенні має низьку вологість (10 – 25%) і високу температуру в межах 90 – 110 ºС.

Жар, яким славляться сауни, відкриває і прочищає пори тіла, видаляє бруд і омертвілі клітини з шкіри. Сухий жар в сауні сприяє перетворенню шлаків в легко виводяться продукти обміну. Душ після заходу в сауну видаляє шлаки і наповнює організм вологою. Гаряче повітря в сауні є прекрасним стимулятором всіх органів дихання.

Сауна надає очищаючу дію на артерії. Завдяки тому, що сауна активізує діяльність всіх, без винятку, органів і систем Вашого організму, її відвідування є прекрасним засобом очищення, розслаблення, скористатися яким може кожен. Ми надаємо проекти готових саун, а також і за індивідуальним замовленням, враховуючи всі Ваші побажання.

Будівництво сауни це складний технологічний процес, результатом якого буде можливість оздоровлюватися, розслаблятися в своє задоволення в зручному місці. На сьогоднішній день реалізувати це нескладно, якщо довірити будівництво сауни компанії, яка зможе виконати роботу якісно і під ключ. Такою компанією є Helo Spa.

 

Будівництво саун в Києві і Україні

Наша компанія надає повний спектр послуг: від проектування і до обробки приміщення для парної. Будівництво саун можна виконати:

 

Процес реалізації виглядає так:

 

  1. 1. Проектування сауни під розміри Вашого приміщення, 3D візуалізація парної, затвердження кошторису;
  2. 2. Спорудження каркаса, установка обладнання та теплоізоляції;
  3. 3. Оздоблення сауни зсередини за планом;
  4. 4. Підключення і настройка печі і освітлення;
  5. 5. Здача роботи, навчання Вас (або персоналу).

 

Фінська сауна – вартість будівництва

Ціна будівництва фінської сауни залежить від розмірів приміщення, рівня матеріалів і устаткування. Отримати кошторис ви можете відправивши заявку на консультацію або будь-яким іншим зручним способом. Ми займаємося проектуванням і будівництвом фінських саун для приватних будинків, дач, SPA комплексів.

Нам довіряють відомі СПА комплекси, такі як: TSARSKY, 5 Елемент і інші. Компанія Helo Spa зробить проект, доставить матеріали та обладнання для фінських саун і побудує фінську сауну під ключ, з огляду на всі Ваші побажання.

Дізнайтеся точну ціну і терміни

Надішліть нам планування об'єкта і
дізнайтеся вартість протягом робочого дня