Отримайте безкоштовну консультацію

  Головна - Типи робіт - Фінська сауна

  Будівництво фінських саун

  Фінська сауна – це лазня сухого жару, коли повітря в приміщенні має низьку вологість (10 – 25%) і високу температуру в межах 90 – 110 ºС.
  Жар, яким славляться сауни, відкриває і прочищає пори тіла, видаляє бруд і омертвілі клітини з шкіри. Сухий жар в сауні сприяє перетворенню шлаків у продукти обміну, що легко виводяться. Душ після походу в сауну видаляє шлаки і наповнює організм вологою. Гаряче повітря в сауні є прекрасним стимулятором всіх органів дихання.

  Сауна надає очищаючу дію на артерії. Завдяки тому, що сауна активізує діяльність всіх, без винятку, органів і систем Вашого організму, її відвідування є прекрасним засобом очищення, розслаблення, скористатися яким може кожен. Ми надаємо проекти готових саун, а також і за індивідуальним замовленням, враховуючи всі Ваші побажання.

  Будівництво сауни – це складний технологічний процес, результатом якого буде можливість оздоровлюватися, розслаблятися в своє задоволення в зручному місці. На сьогоднішній день реалізувати це нескладно, якщо довірити будівництво сауни компанії, яка зможе виконати роботу якісно і під ключ. Такою компанією є Helo Spa.

  Сауна под ключ

  Будівництво саун в Києві і Україні

  Наша компанія надає повний спектр послуг: від проектування і до обробки приміщення для сауни. Будівництво саун можна виконати:

  • у квартирі;
  • у приватному будинку;
  • на дачі;
  • в СПА комплексі.

  Процес будівництва сауни виглядає так:

  • Проектування сауни під розміри Вашого приміщення, 3D візуалізація парової кімнати, затвердження кошторису;
  • Спорудження каркаса, установка обладнання та теплоізоляції;
  • Оздоблення сауни зсередини за проектом;
  • Підключення і настройка печі і освітлення;
  • Здача роботи, навчання Вас (або персоналу).

  Финская сауна – стоимость строительства

  Ціна будівництва фінської сауни залежить від розмірів приміщення, рівня матеріалів і устаткування. Отримати кошторис можна відправивши заявку на консультацію або будь-яким іншим зручним способом. Ми займаємося проектуванням і будівництвом фінських саун для приватних будинків, дач, SPA комплексів.

  Нам довіряють відомі SPA комплекси, такі як: TSARSKY, 5 Елемент і інші. Компанія Helo Spa зробить проект, доставить матеріали та обладнання для фінських саун і побудує фінську сауну під ключ, з огляду на всі Ваші побажання.

   Дізнайтеся точну ціну і терміни

   Надішліть нам планування об'єкта і
   дізнайтеся вартість протягом робочого дня