Отримайте безкоштовну консультацію

  Головна - Типи робіт - Флотаційна камера

  Флотаційна камера для СПА

  Поняття флотації виникло в 1960 році. Флотація – це природний і здоровий шлях до розслаблення. Терапію флотації в капсулі або басейні із застосуванням теплих (з температурою близько 36°С) Епсомовських солей (місто в Англії) придумав Джон Ліллі. Він вивчав проблеми медитації у фізіологічному і психологічному аспектах і працював над питаннями дії втрати чутливості. Він уперше помітив, що об’єкти його досліджень з великим задоволенням згадують про процедуру флотації, як про спосіб досягнення максимальної релаксації або розслаблення і досягають такого рівня розслаблення, який можливий  тільки в стані глибокої медитації.

   

  Фактично за декілька хвилин тіло, що проходить процедуру флотації, досягає такої міри і глибини розслаблення, якої можна досягти тільки через багато років навчання в освоєнні методів класичної медитації.

  Для любителів відпочинку і розслаблення,  капсули для флотації Джона Ліллі, стали просто знахідкою. NASA використовує процедуру флотації для стимуляції стану невагомості і ізоляції в космічних дослідженнях. Ми продаємо і встановлюємо  флотаційні камери.

   

   Дізнайтеся точну ціну і терміни

   Надішліть нам планування об'єкта і
   дізнайтеся вартість протягом робочого дня