Отримайте безкоштовну консультацію

Головна - Типи робіт - Душ вражень

Душ вражень

Душ вражень – це водяна установка, яка дозволяє відчути себе в різних погодних умовах – жарких тропіках або на морському узбережжі, в стихії океанського шторму або епіцентрі грози. Душ впливає на всі органи чуття, через що досягається повнота відчуттів.

Конструктивно – це непроста гідроустановка з набором різних програм, які залежать від комплектації. Устаткування регулює тиск і температуру води, ароматизацію і освітлення, звукові ефекти. Установка має різні види гідромасажу, а також присутні водні ефекти: дощ, злива, англійський туман. Всі програми супроводжуються звуковими і світловими ефектами, а також ароматами, які сприяють розслабленню, приливу сил і почуттів. Кількість запахів залежить від кількості програм.

Аромати для душу:

Карибські острови Апельсин з Суматри Тропіки
Сибірський степ Полярна ніч Льодяне море (Арктика)

Душ впечатлений фото

Душ вражень WDT (виробник Німеччина) має декілька режимів, які прекрасно комбінуються між собою (наприклад, «Сибірська ніч» і «Північне сяйво»), таким чином дозволяючи створювати індивідуальну атмосферу під свій настрій. Сучасні рішення являють собою компактні модульні кабіни (займають трохи більше 1 м2). Душ вражень простий в експлуатації. Управління здійснюється кнопками на компактній панелі.

Пульт управления Душа Впечатлений

Список програм:

Тропічний дощ Опівнічний дощ Туман
Масаж/Холодний масаж Карибський шторм Ніагара
Сибірська ніч Північне сяйво Атлантичний океан
Моросящий дощ/Холодний моросящий дощ

Ціна Душу Вражень індивідуальна. Кожен такий Душ унікальний, оскільки обладнання і режими підбираються спеціально під клієнта, враховуючи всі його побажання. Купівля Душу вражень буде прекрасним доповненням до Вашої парної або лазні. Ми проектуємо інтер’єр і встановлюємо обладнання для Душу вражень. Зателефонуйте або залиште заявку і наші менеджери допоможуть Вам вибрати потрібні режими, проконсультують і складуть кошторис.

Душ впечатлений в СПА фото

Дізнайтеся точну ціну і терміни

Надішліть нам планування об'єкта і
дізнайтеся вартість протягом робочого дня