Отримайте безкоштовну консультацію

  Головна - Типи робіт - Лазні KELO – казково і незвичайно

  Бані KELO – Проектування та Будівництво під ключ

  Існує незвичайний будівельний матеріал, практично не представлений на нашому ринку, тоді як в Європі він користується популярністю серед заможних людей. Ми пропонуємо Вам Лапландську сухостійну сосну, що дістала назву – KELO. Головними принадами будинків з такої сухостійної сосни є їх екологічність і повна відсутність усадки. Справжня KELO може бути родом тільки з Лапландії, з території, що знаходиться за Полярним колом. Сосна KELO висихає природним шляхом.

   

   

  Сухостійний ліс має мінімальну вологість, при якій в деревині просто не можуть завестися шкідники або грибок. У цьому і проявляється одна з його найважливіших переваг. Кожне дерево, яке згодом стане частиною лазні KELO, впродовж довгого періоду знаходиться під наглядом фахівця. Лапландську сухостійну сосну з максимальною акуратністю «витягають» із землі разом з коренями, щоб не пошкодити найбільш товсту частину ствола з кореневою системою і сусідні дерева. Дуже часто сосни KELO ростуть у болотистій місцевості, куди не дістатися великій техніці. У таких випадках використовуються несподівані рішення: наприклад, дерево висмикують із землі за гілки за допомогою гвинтокрила. Звичайно, це позначається на вартості деревини.

   

   Суворий клімат Заполяр’я робить сосни Лапландії міцними, як камінь. Відомо, що під впливом низьких температур дерева ростуть вкрай повільно. Це обумовлює високу щільність деревини. Після того, як дерево потрапляє до рук умілих досвідчених майстрів, все, що вимагається зробити – це провести мінімальну зовнішню обробку ствола. З нього вручну знімаються лише самі верхні шари кори, не зачіпаючи камбію – природного захисного шару дерева – і,  тим більше, серцевини.

   

  Кожна лазня з дерева KELO унікальна: вона схожа на хатинку з казки. З одного боку, в ній видно сліди дії умілих рук майстрів і традиції, а з іншого, дерево, яке піддалося лише поверхневій мінімальній обробці, відкриває свою істинну фактуру. Ми продаємо і будуємо лазні з сосни KELO і гарантуємо їх якість і довговічність.

   Дізнайтеся точну ціну і терміни

   Надішліть нам планування об'єкта і
   дізнайтеся вартість протягом робочого дня